مقاله

کاربرد ویترای در دکوراسیون خانه

هنر نقاشی بر روی شیشه را ویترای می نامند.

ویترای هنری بسیار جذاب و محبوب است که در تزیین خانه می تواند سهم بسزایی داشته باشد ویترای بر روی انواع سطوح کاربرد دارد ولی پر طرفدارترین سطوح کار با ویترایی (شیشه) است.

انواع استکان و میوه خوری ، بشقاب و سینی، حتی جلو مبلی شیشه ایی و آینه و در ورودی خانه اگر شیشه ای باشد یا پنجره شیشه ای خانه و …… را می توان با استفاده از ویترای تزیین کرد.

چند سالی است که هنر ویترایی بسیار محبوب شده و افراد بسیاری هستند که با استفاده از این هنر کسب درآمد میکنند.

شیشه پنجره خانه با استفاده از رنگهایی ویترایی می تواند در نور روز طیف رنگی بسیار زیبایی را در خانه ایجاد کند که باعث آرامش و تمدد اعصاب می شود.

ویترای بر روی بشقاب های شیشه ایی هم می تواند زیبایی دو برابر به پذیرایی شما بدهد حتی اگر یک بشقاب ساده و بسیار ارزان باشد با استفاده از ویترای می توانید خانه خود را چند برابر زیبا کنید.

در تصویر بالا میبیند که چه فضای زیبایی به وسیله شیشه های رنگی به وجود آمده در دنیایی امروز که کار در بیرون خانه اعصاب گیر است و همه اکثرا شاغل و بیرون خانه کار میکنند با ساختن این نوع فضا و با استفاده از این تکنیک در خانه خود می توان به تمدد اعصاب خود باز گردیم .این رنگها می توانند فضا و محیطی عارفانه و عاشقانه را در خانه به وجود بیاورند.

نوشته : گلاله طاهر

مطالب مرتبط

2 ارسال شده در “کاربرد ویترای در دکوراسیون خانه”

  1. искал инфу в сети, пока случайно не нашел этот сайт prom electric
    Для моих знакомых эта информация оказалась очень полезной.
    Всем успехов

دیدگاه خود را بنویسید